Katowice, Zamkowa 7     503 34 99 99    buathaimassage@email.com
Śledź nas:
Tradycyjny masaż tajski w Katowicach

Tradycyjny masaż tajski w Katowicach

Nasza oferta

Klasyczny

Leczniczy masaż liczący już ponad 2500 lat, stanowi połączenie akupresury, ajurwedy i jogi pasywnej, dlatego niekiedy nazywany jest jogą dla leniwych. Tradycyjny masaż tajski zalecany jest dla osób prowadzących mniej aktywny lub stresujący tryb życia, często pracujących w jednej pozycji.
Pokaż więcej

Z olejkami aromatycznymi

Relaksujący tajski masaż wykonywany za pomocą olejków aromatycznych. Masaż tajski olejkami aromatycznymi zalecany jest dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia, które od masażu oczekują uwolnienia ciała i umysłu od stresu przy jednoczesnej pielęgnacji skóry.Pokaż więcej

Sportowy

Bardzo intensywna forma tradycyjnego masażu tajskiego. Sportowy masaż tajski zalecany jest dla osób intensywnie uprawiających sporty różnego rodzaju, a także dla osób o stosunkowo dużej budowie ciała, dla których tradycyjny masaż tajski jest zbyt delikatny.

Pokaż więcej

Z kompresami ziołowymi

Leczniczy masaż wykonywany za pomocą białych bawełnianych torebek zawierających mieszankę ziół i przypraw. Masaż działa odprężająco, przeciwbólowo, przeciwzapalnie, poprawia układ krążeniowy i limfatyczny oraz pobudza przemianę materii.Pokaż więcej

Dla seniorów

Łagodniejsza forma tradycyjnego masażu tajskiego, która pomaga w leczeniu dolegliwości takich jak sztywność mięśni, bóle stawów czy osłabienie kończyn, narastających wraz z wiekiem. Zdecydowanie subtelniejszy ucisk jest bezpieczny dla delikatnych tkanek osób starszych. Masaż tajski dla Seniorów zalecany jest dla osób cierpiącym na reumatyzm, artretyzm oraz inne dolegliwości narastające z wiekiem.

Pokaż więcej

Pleców, ramion
i głowy

Usuwa bóle chroniczne, jak i pourazowe z różnych części kręgosłupa oraz wspomaga leczenie migreny. Masaż tajski pleców, ramion i głowy zalecany jest dla osób prowadzących mniej aktywny lub stresujący tryb życia, często pracujących w jednej pozycji, a także dla osób zmagających się z bólami pleców i głowy bez wyraźnej przyczyny.

Pokaż więcej

Stóp i nóg

Obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”.


Pokaż więcej

Promocje i karty podarunkowe

Serdeczenie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w naszym salonie. Ponadto, możecie Państwo sprawić miłą niespodziankę krewnym lub znajomym obdarowując ich kartą podarunkową na jeden z naszych masaży.Pokaż więcej