Katowice, Zamkowa 7     503 34 99 99    buathaimassage@email.com
Śledź nas:

PROMOCJE STAŁE

 

Dla stałych bywalców

Szczegóły oferty:

Wszyscy nasi goście po pierwszej wizycie otrzymają imienną kartę promocyjną.
Odwiedź nasz salon sześciokrotnie, a siódmy dowolny (z wykluczeniem masażu z kompresami ziołowymi) masaż otrzymasz za darmo.

Warunki:

     – masaż gratisowy trwa 60 minut

     – masaż gratisowy nie może przekraczać wartości najdroższego z opłaconych

 

PROMOCJE CZASOWE


 

Społecznościowa okazja

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook, gdzie regularnie można znaleźć zniżki w licznych promocjach i konkursach.

 

POMYSŁ NA PREZENT

 

 Karty podarunkowe

Szukasz pomysłu na prezent? Spraw radość swojej rodzinie lub znajomym oryginalnym podarunkiem. Voucher na masaż idealnie sprawdzi się przy różnego typu okazjach, jak urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Walentynki i wiele innych. Takim prezentem nie tylko zaskoczysz swoich bliskich, ale również pozwolisz im na chwilę odprężenia od dnia codziennego.

Kartę podarunkową można kupić w salonie, a jej ważność wynosi 3 miesiące od daty zakupu.

Uwaga! W sytuacji przeterminowania się Karty lub nie odwołania masażu na wcześniej niż trzy godziny przed planowanym rozpoczęciem, voucher przepada.

  

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 503 34 99 99 (godz. 11-19), e-mailowo na: buathaimassage@email.com

lub bezpośrednio w salonie.

 

Bua Thai Massage zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu promocji w dowolnym momencie ich trwania, a aktualna wersja jest tą przedstawioną na stronie: www.buathaimassage.pl w zakładce Promocje/Prezenty.