Masaż sportowy


 

bua-thai-massage-masaz-sportowy
Forma tradycyjnego masażu tajskiego w połączeniu z masażem z olejkami aromatycznymi. Kombinacja akupresury, ajurwedy i jogi pasywnej. Usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.

Masaż skraca czas regeneracji po długotrwałym bądź intensywnym wysiłku oraz podtrzymuje formę w trakcie codziennych ćwiczeń. Zwalcza zmęczenie, zmniejsza prawdopodobieństwo kontuzji, pozwala dużo szybciej odzyskać siły. Rozluźnia napięte, usztywnione mięśnie i ścięgna, zmniejsza ból wywołany ćwiczeniami. Masażysta za pomocą swojego ciała, dłoni, palców, łokci, przedramion, a także stóp stosuje różne techniki uciskowe, wyciągające i chodzenia po plecach.
 
Masaż sportowy – dla kogo?

Sportowy masaż tajski zalecany jest dla osób intensywnie uprawiających sporty różnego rodzaju, dla osób o stosunkowo dużej budowie ciała, a także tych, którzy z masażem tajskim spotykają się po raz pierwszy w związku z faktem połączenia tradycji masażu klasycznego wraz z formą relaksu wynikającą z zastosowania olejków aromatycznych.
 
Najważniejsze korzyści masażu sportowego:

– usunięcie napięć z mięśni i stawów
– uwolnienie ciała od bólu
– podtrzymanie formy
– poprawa jakości snu i ogólnego samopoczucia

 
Cennik

Czas trwania 30 min 60 min 90 min 120 min
Cena w PLN 140 180 210