Promocje stałe


 

Karta stałego klienta

Szczegóły oferty:

Zapytaj w salonie o Kartę stałego klienta.

Odwiedź nasz salon dziesięciokrotnie, a otrzymasz 100 zł do wykorzystania w Bua Thai Massage na dowolny rodzaj masażu, o dowolnej długości lub na zakup Vouchera prezentowego.

Warunki:

     – Karta wypisywana imiennie

     – Przy wizycie proszę okazać Kartę celem jej podbicia

     – Nie dotyczy zakupu Voucherów prezentowych
 

Happy Hours

Szczegóły oferty:

Codziennie, przez 7 dni w tygodniu, na wszystkie masaże wykonywane w godzinach 13.00-15.00 specjalny upust w wysokości 10%.

Warunki:

     – Wspomnienie hasła Happy Hours podczas rezerwacji wizyty

     – Nie łączy się z promocjami czasowymi

     – Nie dotyczy zakupu Voucherów prezentowych
 
 


Promocje czasowe


 

Zniżki społecznościowe

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook, gdzie możecie Państwo znaleźć zniżki w promocjach ograniczonych czasowo.
    

 


Pomysł na prezent


 

Vouchery prezentowe

Szukasz pomysłu na prezent? Spraw radość swojej rodzinie lub znajomym oryginalnym podarunkiem. Voucher prezentowy na masaż idealnie sprawdzi się przy różnego typu okazjach, jak urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Walentynki i wiele innych. Takim upominkiem nie tylko zaskoczysz swoich bliskich, ale również pozwolisz im na chwilę odprężenia od dnia codziennego.

Sposób nabycia:
     1) Forma fizyczna (zdjęcia przedstawiające Vouchery są zamieszczone w naszej galerii):
         – Zakup w salonie (godz. 10.00-18.00)
         – Wysyłka listowna (zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową na: buathaimassage@email.com po więcej szczegółów)

     2) Forma cyfrowa (format pliku: *.pdf):
         – Kontakt e-mailowy na: buathaimassage@email.com

Uwaga! Ważność Vouchera, zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej – wynosi 3 miesiące od daty zakupu. W sytuacji przeterminowania lub w momencie chęci zmiany terminu wizyty i jej nieodwołania na wcześniej niż 24h przed planowanym rozpoczęciem, Voucher jest traktowany jako zrealizowany. W dniu wizyty, prosimy o jego okazanie. Posiadając Voucher w formie cyfrowej, wystarczające jest wyświetlenie go przykładowo na ekranie telefonu – nie ma potrzeby drukowania.
 


W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 503 34 99 99 (godz. 10.00-20.00), e-mailowo na: buathaimassage@email.com lub bezpośrednio w salonie.
 
Bua Thai Massage zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu promocji w dowolnym momencie ich trwania, a aktualna wersja jest tą przedstawioną na stronie: www.buathaimassage.pl w zakładce Promocje/Prezenty.