Katowice, Zamkowa 7     503 34 99 99    buathaimassage@email.com
Śledź nas:


 

PROMOCJE STAŁE

 

Karta stałego klienta

Szczegóły oferty:

Zapytaj w salonie o Kartę stałego klienta.

Odwiedź nasz salon dziesięciokrotnie, a otrzymasz 100zł do wykorzystania w Bua Thai Massage na dowolny rodzaj masażu, o dowolnej długości lub na zakup Vouchera prezentowego.

Warunki:

     – Karta wypisywana imiennie

     – Przy wizycie proszę okazać Kartę celem jej podbicia
 

Happy Hours

Szczegóły oferty:

Codziennie, przez 7 dni w tygodniu, na wszystkie masaże wykonywane w godzinach 13.00-15.00 specjalny upust w wysokości 10%.

Warunki:

     – wspomnienie hasła „Happy Hours” podczas rezerwacji wizyty

     – nie łączy się z promocjami czasowymi

     – nie dotyczy zakupu Kart Podarunkowych
 

 

PROMOCJE CZASOWE

 

Zniżki społecznościowe

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook, gdzie regularnie możecie Państwo znaleźć zniżki w licznych promocjach.
    

 

POMYSŁ NA PREZENT

 

Vouchery prezentowe

Szukasz pomysłu na prezent? Spraw radość swojej rodzinie lub znajomym oryginalnym podarunkiem. Voucher prezentowy na masaż idealnie sprawdzi się przy różnego typu okazjach, jak urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Walentynki i wiele innych. Takim upominkiem nie tylko zaskoczysz swoich bliskich, ale również pozwolisz im na chwilę odprężenia od dnia codziennego.

Voucher można kupić w salonie, a jego ważność wynosi 3 miesiące od daty zakupu.

Uwaga! W sytuacji przeterminowania Vouchera lub nieodwołania wizyty na wcześniej niż 24h przed planowanym jej rozpoczęciem, Voucher przepada.

  

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 503 34 99 99 (godz. 11.00-20.00), e-mailowo na: buathaimassage@email.com

lub bezpośrednio w salonie.

 

Bua Thai Massage zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu promocji w dowolnym momencie ich trwania, a aktualna wersja jest tą przedstawioną na stronie: www.buathaimassage.pl w zakładce Promocje/Prezenty.